• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 17, 2018 CUMARTESİ
 

Türk Uzay Kuvvetleri!

20 Ara
2010
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (32 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,91)
Loading...

Uydu

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) gözünü uzaya dikti. Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, 2020’li yılarda Türk Hava Kuvvetlerinin (THK) bağımsız bir uzay gücüne sahip olacağını açıkladı. Önümüzdeki yıllarda birbiri ardına fırlatılacak Göktürk uydularıyla Türkiye’nin istihbarat ihtiyacını da çözeceğini vurgulayan Org. Aksay, “2050 yılına kadar bölgenin en güçlü Hava Kuvvetleri olmaya devam edeceğiz” dedi.

http://kolayurl.com/40z

Türk Uzay Kuvvetleri! için yorumlar

Avatar

suat

Mayısıs 12, 2011, 18:05

çok gec kalmış bir proje ve daha 2050 den bahsediliyor offfff sen ozamana kadarı ben de sende yaşarmıyız yaşasak bile acaba DÜNYAMI bizden ileride olacak yoksa TÜRKİYE dünyadan ileride olacak daha hızlı calışmalar daha hızlı mucadele daha hızlı projeler ve daha hızlı para kaynakları aktarılsın daha hızlı olalım 2050 bu ne ya uykuyamı yatascaz 39 sene tam 39 sene ne bu 39 sene hızlanın hızlanalım yetenekli ne evlatlarımız va onlara şans vereli 39 sene offff offd

Yorumu oylayın: +1 1 -1 0

Avatar

yıldıray

Haziran 1, 2011, 23:06

geç kalmış bi sistem şuanda uzaydada sözümüzün geçmesi gerekir füze kalkanı dahi kuramadık/üretemedik savaş cıksa bi,zi ezerler ama iman gücü var oda ölene kadar canım vatana feda olsun ÖNCE VATAN

Yorumu oylayın: +1 2 -1 0

Avatar

Aydın DURMUŞ

Haziran 3, 2011, 20:06

Uzaya yapılan akıllı yatırımın getirisi çok fazla ve kısa zamanda olur örnek olarak gidiceğiniz herhangi bir gezegende altın bulabilirsiniz veya bir yatırımcınızın dünyanın öbür tarafında zor durumda kalmasını engellemek gibi kısaca uzay ekilmeyi bekleyen çok verimli bir tarladır önemli olan onu akıllı yapmaktır.

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X