Vestel’den yerli elektrikli araç şarj istasyonu atağı

Vestel, yüzde 100 yerli olarak geliştirildiği elektrikli araç şarj istasyonlarını tanıttı.

Vestel Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Vestel, elektrikli araç şarj istasyonlarını tanıttı. Bu istasyonlar, yüzde 100 yerli olarak geliştirildi ve hem bireysel hem ticari kullanıma uygun.

Vestel, bu alanda Türkiye’de öncü bir rol oynuyor ve İngiltere, Fransa, Almanya ve Hollanda başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapıyor.

Elektrikli araç şarj istasyonları, elektrikli araçların kullanımının artması ile birlikte önemli bir ihtiyaç haline geldi. Vestel, bu ihtiyacı karşılamak için farklı güç seviyeleri ve tasarımları ile çeşitli modeller sunuyor. Vestel elektrikli araç şarj istasyonları, 7.4kW , 11kW ve 22kW güç seviyelerinde ve kablolu ya da soketli seçeneklerde mevcut. Ayrıca, tak çalıştır özelliği sayesinde kolay kullanım imkanı sağlıyor.

Vestel elektrikli araç şarj istasyonları, Türkiye’nin her yerinde kolay montaj ve servis hizmeti ile satışa sunuluyor. Vestel, bu ürünleri ile hem yerli üretimi destekliyor hem de yeşil enerjiye katkı sağlıyor. Vestel elektrikli araç şarj istasyonları, evinize ya da işyerinize kurabileceğiniz gibi yollarda da bulabilirsiniz.

https://www.vestel.com.tr

yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.