Bayraktar KIZILELMA MİUS İnsansız Savaş Uçağı üretim hattında

Baykar Teknoloji, Teknoloji Başkanı Selçuk Bayraktar İnsansız Savaş Uçağı'nın üretim hattındaki ilk görüntülerini paylaştı.

Bayraktar Kızılelma MİUS İnsansız Savaş Uçağı

Baykar Teknoloji, Teknoloji Başkanı Selçuk Bayraktar Muharip İnsansız Savaş Uçağı’nın üretim hattındaki ilk görüntülerini paylaştı.

Baykar Teknoloji, teknoloji başkanı Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından, “Üretim Hattına 3 buçuk yıl sonra daha büyük ve daha çevik bir balık girdi” mesajını paylaştı. Paylaşılan mesaj ile beraber MİUS Muharip İnsansız Savaş Uçağı’nın üretim hattında çekilmiş fotoğrafları da paylaşıldı.

Bayraktar Kızılelma MİUS İnsansız Savaş Uçağı

BAYRAKTAR KIZILELMA MİUS

Teknolojinin hızla gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha hızlı değişen savunma doktrinlerinde, geleceğin hava muharebelerinin insansız muharip jetlerle gerçekleştirileceği öngörülmektedir. Bu kapsamda Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilme çalışmaları devam eden muharip insansız uçak sistemi BAYRAKTAR KIZILELMA (MİUS), geleceğin muharebe konseptine yön verecek.

Bayraktar Kızılelma MİUS Muharip İnsansız Savaş Uçağı Sistemi

Baykar tarafından geliştirilen ve dünyada oyunu değiştiren Bayraktar İHA/SİHA’ların tecrübesiyle yola çıkılarak geliştirme çalışmaları yürütülen muharip insansız uçak sistemi, geleceğin teknolojileriyle donatılarak hizmet edecek.

Agresif manevralarla hava-hava muharebesi icra edebilecek olan BAYRAKTAR KIZILELMA (MİUS), düşük radar kesitiyle güvenlik güçleri için güç çarpanı olacak. Kısa pistli gemilerden kalkış ve iniş kabiliyetine sahip olacak olan BAYRAKTAR KIZILELMA (MİUS), gövde içinde taşıyacağı mühimmatları ile belirlenen hedeflere taarruz gerçekleştirebilecek.

https://baykartech.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.