Çocuklar İçin Üretken Döngü Teknolojisi: Geno Elektrikli Çocuk Bisikleti

Geno: Çocukların bisiklet sürmeyi sevmelerini ve öğrenmelerini sağlayan elektrikli bisiklet.

Geno, elektrikli çocuk bisikleti

Geno, çocukların kendi pedal çevirmelerini ve pil gücünü birleştiren bir teknolojiye sahip çocuklar için tasarlanmış bir elektrikli biriklet olarak karşımıza çıkıyor.

Geno elektrikli çocuk bisikleti sürüş sırasında pil desteği için ideal dengeyi bulan akıllı bir sisteme sahip ve firma buna üretken döngü teknolojisi olarak adlandırıyor. Geno, çocuklara elektrik destekli pedal çevirmenin rahatlığını ve eğlencesini yaşatmayı hedefleyen Türkiye’de üretilen bir elektrikli bisiklet olarak dikkat çekiyor. Geno, çocukların bisiklet sürmeyi sevmelerini sağlamayı, öğrenmelerini kolaylaştırmayı ve bisiklet sürerken eğlenmelerini ve arkadaş edinmelerini sağlamayı hedefliyor.

Geno, düz yollarda ve yokuşlarda kullanılabilen bir elektrikli bisiklet. Geno, güç aktarımı tamamen elektrikli olan bir motora sahip olup, vites, zincir, kayış veya kasnak gibi parçaları yok. Geno, fren sistemi olarak gidondaki düğmelere basılarak çalışan bir elektronik fren kullanıyor ve bu şekilde çocuklar için güvenli ve kolay bir sürüş deneyimi sunuyor.

Geno, elektrikli çocuk bisikleti

Geno, aynı zamanda çevre dostu, ekonomik ve verimli olmasıyla da ön plana çıkıyor. Geno, şarj edilebilir bir pil bataryası ile çalışıyor ve her şarjda ortalama 40 km menzile sahip oluyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde kısa sürede tam doluluk seviyesine ulaşabiliyor.

https://www.genoride.com

yuzde100yerli.com'un kurucusu, gönüllü yazar, yerli malı hastası, 2 çocuk babası. Teknolojiyi, yerli ve milli projeleri takip etmekten keyif alıyorum. Yeni bir yerli ürün ve yeni bir girişim görmek beni mutlu ediyor bu nedenle 2006 yılında yuzde100yerli.com'u yayına alma kararı aldım. Yazılım sektöründe 20+ yıldır çalışıyorum Türkiye'nin kurumsal firmalarında çalıştım ve hala yazılım sektöründe çalışmaya da devam ediyorum.