• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 25, 2018 PAZAR
 

Er Ay – Unique Wooden Toys

3 Ara
2010
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (28 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,64)
Loading...

eray-toys-salyangoz

25 seneyi aşkın zamandır pek çok projeye imza atmış olan Eray Mimarlık Dekorasyon Ahşap Sanayi Şirketi’nin ortakları Ersin-Ayşe Ünlü çifti 2008 yılında çocuklarına organik oyuncaklar yapmak arzusuyla “Eray Unique Wooden Toys” markasıyla ahşap oyuncaklar hazırlamaya başladılar.

Ortaya çıkan puzzle hayvan oyuncaklar çocuklarından ve çevredeki dostlarından o kadar çok ilgi gördü ki; onlar için de oyuncak yapar halde buldular kendilerini.

Sonra bu fikri tüm çocuklar için nasıl geliştirebiliriz düşüncesinden yola çıkarak oyuncak işini tamamen profesyonel bir seviyeye taşıdılar ve Eray Unique Wooden Toys markasını yarattılar.

http://www.eraytoys.com

Er Ay – Unique Wooden Toys için yorumlar

Avatar

MuratOZORAL

Aralık 3, 2010, 18:12

Paketin üzerinde %100 organik yazıyor, lakin dış ambalajı plastik. Keşke dış ambalajında da dönüşümü kolay bir malzeme seçselermiş.

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 4 -1 0

Avatar

Ayşe Ünlü

Haziran 30, 2011, 19:06

Sevgili Murat Bey,
Haklısınız ,Ancak daha önceki mağaza tecrübelerimizde sıkıntı yaşadık,bunun önüne geçmek için doğada geri dönüşen paketlemeyi kullandık.
Kilyos aslan fidanlığındaki atölyemize herzaman bekleriz.

sevgiler

Yorumu oylayın: +1 1 -1 0

Avatar

Murat OZORAL

Temmuz 1, 2011, 09:07

İlginiz için teşekkürler. Ambalaj plastik görünümlü. Bunun yanılgısına düşmüşümdür

Yorumu oylayın: +1 2 -1 0

Avatar

Hayal Kırıklığı

Aralık 14, 2013, 02:12

18 TL’ye at figüründen çocuğumuz için aldım, daha ilk oynamada kırıldı, para çöpe gitti!? Büyük hayal kırıklığı, hevesimiz kursağımızda kaldı. Oysa yerli, organik vb. diye ne de sevinmiştik :/

Yorumu oylayın: +1 1 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X