Hergele, yerli üretim Elektrikli Scooter

Hergele, bir çok farklı şehir yapısı düşünülerek, ulaşımın zor olduğu şehirlerin üstesinden gelecek şekilde tasarlandı.

Elektrikli Scooter’ların yaygın olarak kullanılmaya başlandığı günümüzde, bir Türk markası olarak Hergele tasarımı ve özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Hergele, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, farklı disiplinlerden gelen, kendi alanında uzman bir ekip tarafından, iki yılı aşkın sürede geliştirilerek Türk kullanıcıların beğenisine sunuldu. Lokal olarak üretilen Hergele, bir çok farklı şehir yapısı düşünülerek, ulaşımın zor olduğu şehirlerin üstesinden gelecek şekilde tasarlandı.

Yerli Elektrikli Scooter Hergele’nin Özellikleri Neler?

Baz modelinde 25 km. menzil sunan Hergele, pro modeli ile 35 km. menzile ulaşabilmekte. 350 w motora sahip ve 25 km/s sabitlenmiş hıza sahip Hergele güçlü motoru ile %20 eğime çıkabilmekte. Hergele, rejeneratif frenleme ile enerjisini geri dönüştürebilmekte. Bluetooth teknolojisine sahip Hergele’nin tüm sürüş bilgileri mobil uygulama üzerinden takip edilebilirken, motor kilitleme ve hız sabitleme yapılabilmekte. 13 kg ağırlığa sahip Hergele hızlı katlanabilme özelliği sayesinde toplu taşıma araçlarında veya araç bagajında kolayca taşınabilmekte. Güçlü ön led aydınlatma ve arka fren aydınlatmasına sahip Hergele geceleri güvenli sürüş imkanı tanımakta.

https://www.hergele.co

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.