• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 24, 2018 CUMARTESİ
 

MAXITAP Klavuz Çekme Makinesi

20 Şub
2009
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (16 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,25)
Loading...

AES rulman tarafından tamamıyla yerli imkanlar ile geliştirilen MAXITAP klavuz çekme makinesi 1.5 yıl AES tesislerinde test edildikten sonra satışa sunulmuştur. Üretici firmanın iletmiş olduğu verilere göre MAXITAP klavuz çekme makinesi m4 ile m24 arası diş çekebilme yeteneğine sahiptir.

http://www.aesrulman.com/

MAXITAP Klavuz Çekme Makinesi için yorumlar

Avatar

mehmet talim

Şubat 27, 2009, 20:02

Babamin faprikasinda kullaniyoruz.Urun mukemmel diyebilirim.Turk mali insallah daha da iyi olacak.

Yorumu oylayın: +1 3 -1 0

Avatar

HARUNKAYAN

Mart 1, 2009, 22:03

Çok daha iyi olucağına canı gönülden inanıyorum .. BaşarıLAR..

Yorumu oylayın: +1 1 -1 0

Avatar

taner güney

Mart 7, 2009, 15:03

yaptığım işe çok büyük fayda sağladı.bu ürünün tamamen türk malı olması ve bakımının firma tarafından yapılıyor olması çok güzel bence otomotiv sektörü için çok başarılı

Yorumu oylayın: +1 0 -1 1

Avatar

mustafa cengiz

Nisan 23, 2009, 11:04

İÇİNDE BULUNDUОUMUZ DÖNEMDE YERLİ MALI KULLANMAK ÇOK ÖNEMLİ…BACALARIMIZIN TÜTMESİ ÇOK ÖNEMLİ …DESTEKLİYOR VE KAMPANYALAR AÇIYORUZ…
HAYDİ TÜRKİYELİLER HAYDİ İNSANLARIMIZ YERLİ MALI KULLANALIM.SAYGILARIMLA

Yorumu oylayın: +1 1 -1 0

Avatar

mustafa cengiz

Nisan 23, 2009, 11:04

Dostlar
Yeli malı kullanmak konusunda çok yazı yazıldı çizildi.Ama çok başarılı olunamadığı ortada ki ittal malların kullanımı giderek artıyor.Kimisi kalite savunması ile ithal malları tüketiyor,kimisi ucuzluk bahanesine sığınıyor.Şu anda dünyada ve Türkiye’de bir kriz var…
Bu krizden en az zararla kurtulmanın yolu yine kendi ülkemizde üretilen ürünleri kullanmaktan geçiyor.Sivri ve çok iddialı laflar etmek yerine harekete geçmek lazım.Çok basit ,çok çok basit bir yöntem uygulanacak:Türkiye’de üretilen araçlara binilecek,Türkiye’de üretilen ürünler kullanılacak.Ve sabırla ısrarla ülkemizdeki fabrikaların bacasının tütmesine yardımcı olunacak…Kimse alay etmesin ve küçümsemesin!Tek alternatif budur.
Ülkemizde önemli görevlerde bulunan insanların,politikacıların,ekonomistlerin ve yöneticilerin bu konu üzerinde ısrarla çalışması ve halkı bilinçlendirmesi lazım.Zararın neresinde dönülürse kardır.
Bunu yapınca ülkemiz kurtulacak mı?Hayır ,ama geleceğimiz kurtulacak ve eğer ısrarla tüm toplum kuruluşları ve halk el ele verirse bir süre sonra mesafe alınmaya başlanacaktır.Esas sonuç yerli malı kullanmaktan dolayı bir süre sonra oluşan moral yüreklendirmeden dolayı
oluşacak sinerji ile alınmaya başlanacaktır.
Yerli malı pahalı olabilir,kalitesi birçok ithal maldan daha geride olabilir.Ama bunu yükseltmek te bizim elimizde.
Şöyle bir düşünün;eviniz var evinizde mutfak var,mutfakta bütün mutfak gereçleri var,içinde bütün malzeme ve yiyecek maddesi var ama siz yemeği lokantadan yiyorsunuz çoğunlukla…
Neden ?Daha kaliteli yemek için!Oldu mu ?olmadı ise ithal malları kullanmak ta olmadı…
O zaman ne yapalım mutfak gereklerini satalım,mutfağı tasfiye edelim,hatta mutfağı kiraya verelim.Yada evde yemek yapıp yiyelim.
Bu örneği hayatımızın diğer alanlarındaki birimlere göre çeşitlendirebilirsiniz
Ama aslolan söylediklerimiz hayatımızda uygulamaya çalışmaktır.Ben kimseyi suçlamıyorum ithal araç kullandığı için,ithal ürünler kullandığı için;ama bundan kurtulmak lazım.Fedakarlık ederek yerli malı kullanmak lazım ısrarla.Reklam firmaları hep kimliğimizin kişiliğimizin tamamlayıcısı olarak araçlar kullanmamızı önerirler (gözlük,saat,giyim malzemeleri,otomobil vs.vs.),bunlara aldanmamak lazım.
Durşumuzla,davranışımızla ifade edebiliriz imajımızı..mütevazi yaşayarak ifade edebiliriz kimliğimizi…
Yurdunu sevmenin göstergesi onu isbat etmek tir.Bu da nasıl olacak kafadann geçenleri ve yapılmasını düşündüklerini önce kendin uygulayarak…Bunu küçümsemek,fedakarlık etmemek en kolay yoldur.Bana bırak bu bayatlamış lafları diyenleri de duyar gibi oluyorum ama olsun,ben ömrüm oldukça bu söylediklerimi kendi yaşamımda uygulamaya çalışacağım.Kimse yapmasada eğer bunun doğru olduğunu düşünüyorsam kendi düşüncemi önce kendim uygulamalıyım.
Lütfen birşeyler söyleyin ;doğruysa doğru deyin hep beraber yapalım.Değilse ikna edin bende vazgeçeyim.Ama hiç sevmediğim bir laf var bu konular konuşulduğunda herkes bana ‘keşke herhes senin gibi olsa’ diyor.Ve ben nefret ediyorum bu lafı duymaktan.
sağlıcakla kalın.MC.

Yorumu oylayın: +1 1 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X