Teknofest 2024 Adana’da gerçekleşecek

Teknofest, 2024 yılında Adana ilinde düzenleniyor.

Teknofest Logo

Türkiye’nin ilk ve tek havacılık ve teknoloji festivali Teknofest 2024 yılında Adana’da düzenlenecek.

Teknofest Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Baykar Teknoloji teknoloji başkanı Selçuk Bayraktar sosyal medya hesabından Teknofest 2024’ün Adana’da gerçekleşeceği müjdesini takipçileri ile paylaştı.

TEKNOFEST 2024’ün Adana’da nerede ve hangi tarihte yapılacağı henüz belli değil. Festivalin resmi internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında duyurular takip edilebilir. Ayrıca yuzde100yerli.com olarak festival ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. TEKNOFEST 2024’e katılmak isteyenler, başvuru koşulları ve yarışma kategorileri hakkında detaylı bilgi alabilirler. TEKNOFEST 2024, Türkiye’nin teknoloji alanındaki gelişimine ve gençlerin hayallerine destek olmaya devam ediyor.

Teknofest Nedir?

TEKNOFEST, Türkiye’nin ilk ve tek havacılık, uzay ve teknoloji festivalidir. Festival, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenmektedir. Festivalin amacı, milli teknoloji gelişimine katkı sağlamak, gençleri teknoloji üretmeye teşvik etmek ve Türkiye’nin teknoloji üreten bir ülke olma hedefine ulaşmasına destek olmaktır. Festival kapsamında, teknoloji yarışmaları, hava gösterileri, seminerler, sergiler, zirveler, atölyeler ve sosyal etkinlikler düzenlenmektedir. Festival, iki yılda bir İstanbul’da, iki yılda bir de Anadolu illerinden birinde gerçekleştirilmektedir.

Teknofest 2024 Nerede?

Selçuk Bayraktar sosyal medya hesabından Teknofest’in 2024 yılında Adana ilinde gerçekleşeceği müjdesini takipçileri ile paylaştı.

https://www.teknofest.org

yuzde100yerli.com'un kurucusu, gönüllü yazar, yerli malı hastası, 2 çocuk babası. Teknolojiyi, yerli ve milli projeleri takip etmekten keyif alıyorum. Yeni bir yerli ürün ve yeni bir girişim görmek beni mutlu ediyor bu nedenle 2006 yılında yuzde100yerli.com'u yayına alma kararı aldım. Yazılım sektöründe 20+ yıldır çalışıyorum Türkiye'nin kurumsal firmalarında çalıştım ve hala yazılım sektöründe çalışmaya da devam ediyorum.