• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 26, 2018 PAZARTESİ
 

Türk malı taksi (KARSAN V1) Londra’da görücüye çıkıyor

13 Mar
2012
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (44 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,89)
Loading...

Karsan V1

Cenevre Otomobil Fuarı’nda ilk kez V1 konseptinin hem binek hem de taksi versiyonunu sergileyen Karsan, dev bir adım daha atmak üzere.

Şirket, 2014’ün ilk yarısında piyasaya sunulacak aracı tüm dünyaya göstermek için road show’a çıkıyor.

V1’in taksi versiyonunu dünyadaki 40 mega kente satmayı hedefleyen Karsan, Cenevre’den sonra ilk seferini taksileriyle ünlü Londra’ya yapacak. Şirket, Mayıs ayında Londra’ya giderek, aracın tanıtımını ve pazarlamasını gerçekleştirecek. Karsan, farklı tasarıma sahip taksileriyle ünlü Londra pazarına girerek, aracın rüştünü ispat etmesini hedefliyor. Karsan Murahhas Azası Jan Nahum, 15 büyük metropolü titiz bir şekilde incelediklerini belirterek, ‘€œLondra, İstanbul başta olmak üzere hedef tüm metropoller’€ dedi.

http://kolayurl.com/7ok

http://www.conceptv1.com

Türk malı taksi (KARSAN V1) Londra’da görücüye çıkıyor için yorumlar

Avatar

Hakan Osmanlıoğulları

Nisan 4, 2012, 12:04

% yüz yerli olarak köpüklü araba yıkama ilacı GREWASH OTO YIKAMA İLAC imalatına başlıyoruz. Çözünürlüğünde EKOLOJİK ürün kullanılan,kullananların kimyavi maddelerden uzak tutacağımız GREWASH köpüklü yıkama ilac, uzun süren Ar-ge araştırmaları sonucu çok olumlu sonuçlar elde edilmiş,önce Türkiyede Sonra dünya devletlerinde piyasa ve marka yapılacağına inaniyor,yerli ürünümüz GREWASH KÖPÜKLÜ OTO YIKAMA İLACI mıza sahip çıkılması milli ürün olarak kabul edilmesi,sahiplenilmesi,markalaşmasına katkı sunacaktır.

Yorumu oylayın: +1 3 -1 1

Avatar

Mehmet

Mayısıs 4, 2012, 20:05

Ülkemiz yeterki yerli üretsin, İsterse en kötüsü olsun ama yerli olsun gene alırız ! NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE !!!

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 6 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X