STG LAD-208: Milli Muharip Uçak ve Hürjet için Geniş Alan Ekranı

STG LAD-208 Geniş Alan Ekranı, Milli Muharip Uçak ve Hürjet'in modern kokpitlerinin ana bileşeni.

STG Mühendislik, Geniş Alan Ekranı, LAD

STG Mühendislik tarafından arkeri havacılık standartlarında geliştirilen LAD-208 Geniş Alan Ekranı Milli Muharip Uçak ve Hürjet’in modern kokpitlerinin ana bileşeni olarak kullanılıyor.

STG, Türkiye’nin milli savunma sanayisindeki yerini güçlendirmeye yönelik önemli adımlar atmaya devam ediyor. Son olarak, milli muharip uçak ve Hürjet gibi önemli projelerde kullanılacak olan LAD-208 adlı geniş alan ekranı, STG tarafından milli olarak geliştirildi. Havacılık standartlarına uygun olarak tasarlanan LAD-208, yüksek verimli LED arka aydınlatması ve gece görüş görev ekipmanları ile uyumlu olması sayesinde, kesintisiz bir ekran görüntüsü sağlıyor.

STG’nin milli olarak geliştirdiği LAD-208 geniş alan ekranı, platform isterleri doğrultusunda özellikle tasarlanmıştır. ARINC 818-2, DVI, HD-SDI gibi video giriş çıkış ara yüzlerinin yanı sıra, analog ve dijital giriş/çıkış ara yüzlerini de destekleyebilen LAD-208, çift ekran kullanımına olanak sağlayarak video ve grafikleri aynı anda gösterebilme kabiliyetine sahiptir. Ayrıca, yedekli yapıdaki multi-touch paneli sayesinde, oluşabilecek tek nokta hatalarından etkilenmeden göreve devam edebilir. LAD-208, Türk savunma sanayisinin ihtiyaçlarına yönelik olarak özel olarak tasarlanmış bir geniş alan ekranıdır.

https://www.stgm.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.